BIC Raiffeisenkasse Villgratental registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Außervillgraten


Nosaukums:
BIC:
Pilsēta:
Pasta indekss:
Valsts:
Meklējiet arī banku filiāles


BIC / SWIFT:RZTIAT22386   Austrija
Bankas nosaukums:Raiffeisenkasse Villgratental registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Außervillgraten

Valsts:Austrija

Iela:Außervillgraten 136
Pasta indekss:9931
Pilsēta:Außervillgraten
Štats:Tirol

Tālruņa numurs:+43 (0)4843 5205
Fakss:+43 (0)4843 52054

Filiāle:

BIC Raiffeisenkasse Villgratental registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Außervillgraten (Austrija) (SWIFT kodu / BIK)

Raiffeisenkasse Villgratental registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Außervillgraten, kas atrodas pilsētā Außervillgraten, BIC ir RZTIAT22386. Saīsinājums BIC nozīmē 'Business Identifier Code' (Uzņēmuma identifikācijas kods), kas agrāk bija 'Bankas identifikācijas kods'. Šis ir starptautiski standartizēts kods filiāļu identifikācijai maksājumu darījumos. To izmanto kredītiestādes, brokeri un līdzīgas kompānijas visā pasaulē, un tas unikāli identificē katru partneri, kurš tieši vai netieši piedalās maksājumu darījumos. Maksājumu darījumos BIC/SWIFT BIC izmanto kopā ar IBAN (= 'International Bank Account Number' jeb starptautisko bankas konta numuru), kurā BIC identificē banku un IBAN identificē attiecīgo kontu, kas tur atrodas.

Savukārt IBAN sastāv no šādām sastāvdaļām:

  1. Divu rakstzīmju valsts kods.
  2. Divciparu pārbaudes skaitlis. Tas ir no 02 līdz 98. Izmantojot šo pārbaudes skaitli, vienmēr tiek atpazītas nepareizas rakstzīmes, atsevišķi transponētie skaitļi un gandrīz vienmēr iespējams atpazīt pat vairākas kļūdas, un atpazīšanas ātrums ir augsts.
  3. Rakstzīmju virkne, kas identificē pašu kontu. Lielākajā daļā valstu tie ir tikai cipari. Tos sauc arī par BBAN ('Basic Bank Account Number' jeb pamata bankas konta numurs). Lielākajā daļā valstu tas ir bankas kods un konta numurs.

Fiktīvā konta numura 999990900 un bankas koda 36386 gadījumā veidojas IBAN, kas ir līdzīgs šim kontam: AT99 3638 6999 9909 00. Lai uzlabotu IBAN lasāmību, to parasti sadala blokos pa četrām rakstzīmēm katrā. IBAN numurs var būt līdz 34 rakstzīmēm garš, bet lielākajā daļā valstu tas ir īsāks.

Kā redzat, IBAN ir kods, kas unikāli identificē attiecīgo banku. Piemēram, bankai Raiffeisenkasse Villgratental registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Außervillgraten šis kods ir 36386. Šī iemesla dēļ mūsu piemērā minētais BIC kods RZTIAT22386 pārskaitījumiem Eiropā nav nepieciešams. Šajā gadījumā pietiek ar IBAN vien. Papildu informācija par BIC vai SWIFT kodu ir nepieciešama tikai tiem pārskaitījumiem, kuros viena no darījumā iesaistītajām bankām atrodas ārpus Eiropas un kurus veic, izmantojot sistēmu SWIFT.

BIC ietver arī valsts kodu. Atšķirībā no IBAN tas nav BIC sākumā, bet ir 5. un 6. pozīcijā. Piemēram, BICRZTIAT22386, tas ir AT. Dažos gadījumos IBAN valsts kods var atšķirties no attiecīgā valsts BIC koda, jo tiek izmantoti atšķirīgi standarti.

BIC kodu veido ir 8 vai 11 rakstzīmes, un tajā nav pārbaudes skaitļa. Atšķirībā no IBAN, BIC kodu, izņemot tā garumu, var pārbaudīt, tikai pārskatot, vai tas ir iekļauts BIC katalogā, ko regulāri atjaunina SWIFT. No otras puses, IBAN gadījumā, izmantojot tajā iekļauto pārbaudes skaitli, ir iespējams izmantot matemātisku procedūru, lai pārbaudītu, vai tas ir formāli pareizs. Var pastāvēt tikai formāli pareizi IBAN numuri. Tomēr uz jautājumu par to, vai konkrētais IBAN numurs tiešām pastāv, var atbildēt tikai attiecīgā banka. Viltotus vai vairs neesošus IBAN numurus ar pārbaudes skaitli atpazīt nav iespējams.

Galvenā mītne ir Raiffeisenkasse Villgratental registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Außervillgraten, kas atrodas pilsētā Außervillgraten. Savukārt Außervillgraten atrodas valstī Austrija. Ar banku Raiffeisenkasse Villgratental registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Außervillgraten var sazināties pa tālruni 04843/5205.


Mēs nevaram garantēt informācijas precizitāti.

Datu datums: 06/2023