BIC Raiffeisenbank Traisen-Gölsental eGen Bst.St.Georgen am Steinfelde


Nosaukums:
Valsts:
IBAN:
BIC:
Pilsēta:
Pasta indekss:
Meklējiet arī banku filiāles


BIC / SWIFT:RLNWATWWLFD   Austrija
Bankas nosaukums:Raiffeisenbank Traisen-Gölsental eGen Bst.St.Georgen am Steinfelde

Valsts:Austrija

Iela:Reitzersdorfer Straße 1
Pasta indekss:3151
Pilsēta:St.Georgen/Steinfelde
Štats:Niederösterreich

Tālruņa numurs:+43 (0)2742 884254
Fakss:+43 (0)2742 88425433

Filiāle:

BIC Raiffeisenbank Traisen-Gölsental eGen Bst.St.Georgen am Steinfelde (Austrija) (SWIFT kodu / BIK)

Raiffeisenbank Traisen-Gölsental eGen Bst.St.Georgen am Steinfelde, kas atrodas pilsētā St.Georgen/Steinfelde, BIC ir RLNWATWWLFD. Saīsinājums BIC nozīmē 'Business Identifier Code' (Uzņēmuma identifikācijas kods), kas agrāk bija 'Bankas identifikācijas kods'. Šis ir starptautiski standartizēts kods filiāļu identifikācijai maksājumu darījumos. To izmanto kredītiestādes, brokeri un līdzīgas kompānijas visā pasaulē, un tas unikāli identificē katru partneri, kurš tieši vai netieši piedalās maksājumu darījumos. Maksājumu darījumos BIC/SWIFT BIC izmanto kopā ar IBAN (= 'International Bank Account Number' jeb starptautisko bankas konta numuru), kurā BIC identificē banku un IBAN identificē attiecīgo kontu, kas tur atrodas.

Savukārt IBAN sastāv no šādām sastāvdaļām:

  1. Divu rakstzīmju valsts kods.
  2. Divciparu pārbaudes skaitlis. Tas ir no 02 līdz 98. Izmantojot šo pārbaudes skaitli, vienmēr tiek atpazītas nepareizas rakstzīmes, atsevišķi transponētie skaitļi un gandrīz vienmēr iespējams atpazīt pat vairākas kļūdas, un atpazīšanas ātrums ir augsts.
  3. Rakstzīmju virkne, kas identificē pašu kontu. Lielākajā daļā valstu tie ir tikai cipari. Tos sauc arī par BBAN ('Basic Bank Account Number' jeb pamata bankas konta numurs). Lielākajā daļā valstu tas ir bankas kods un konta numurs.

Fiktīvā konta numura 679007744 un bankas koda 32447 gadījumā veidojas IBAN, kas ir līdzīgs šim kontam: AT99 3244 7679 0077 44. Lai uzlabotu IBAN lasāmību, to parasti sadala blokos pa četrām rakstzīmēm katrā. IBAN numurs var būt līdz 34 rakstzīmēm garš, bet lielākajā daļā valstu tas ir īsāks.

Kā redzat, IBAN ir kods, kas unikāli identificē attiecīgo banku. Piemēram, bankai Raiffeisenbank Traisen-Gölsental eGen Bst.St.Georgen am Steinfelde šis kods ir 32447. Šī iemesla dēļ mūsu piemērā minētais BIC kods RLNWATWWLFD pārskaitījumiem Eiropā nav nepieciešams. Šajā gadījumā pietiek ar IBAN vien. Papildu informācija par BIC vai SWIFT kodu ir nepieciešama tikai tiem pārskaitījumiem, kuros viena no darījumā iesaistītajām bankām atrodas ārpus Eiropas un kurus veic, izmantojot sistēmu SWIFT.

BIC ietver arī valsts kodu. Atšķirībā no IBAN tas nav BIC sākumā, bet ir 5. un 6. pozīcijā. Piemēram, BICRLNWATWWLFD, tas ir AT. Dažos gadījumos IBAN valsts kods var atšķirties no attiecīgā valsts BIC koda, jo tiek izmantoti atšķirīgi standarti.

BIC kodu veido ir 8 vai 11 rakstzīmes, un tajā nav pārbaudes skaitļa. Atšķirībā no IBAN, BIC kodu, izņemot tā garumu, var pārbaudīt, tikai pārskatot, vai tas ir iekļauts BIC katalogā, ko regulāri atjaunina SWIFT. No otras puses, IBAN gadījumā, izmantojot tajā iekļauto pārbaudes skaitli, ir iespējams izmantot matemātisku procedūru, lai pārbaudītu, vai tas ir formāli pareizs. Var pastāvēt tikai formāli pareizi IBAN numuri. Tomēr uz jautājumu par to, vai konkrētais IBAN numurs tiešām pastāv, var atbildēt tikai attiecīgā banka. Viltotus vai vairs neesošus IBAN numurus ar pārbaudes skaitli atpazīt nav iespējams.

Galvenā mītne ir Raiffeisenbank Traisen-Gölsental eGen Bst.St.Georgen am Steinfelde, kas atrodas pilsētā St.Georgen/Steinfelde. Savukārt St.Georgen/Steinfelde atrodas valstī Austrija. Ar banku Raiffeisenbank Traisen-Gölsental eGen Bst.St.Georgen am Steinfelde var sazināties pa tālruni 02742/884254.


Mēs nevaram garantēt informācijas precizitāti.

Datu datums: 05/2021