BIC Raiffeisenbank Timelkam-Lenzing-Puchkirchen eGen Zws.Puchkirchen


Nosaukums:
BIC:
Pilsēta:
Pasta indekss:
Valsts:
Meklējiet arī banku filiāles


BIC / SWIFT:RZOOAT2L669   Austrija
Bankas nosaukums:Raiffeisenbank Timelkam-Lenzing-Puchkirchen eGen Zws.Puchkirchen

Valsts:Austrija

Iela:Puchkirchen 3
Pasta indekss:4849
Pilsēta:Puchkirchen
Štats:Oberösterreich

Tālruņa numurs:+43 (0)7682 7227
Fakss:+43 (0)5999 34909 45350

Filiāle:

BIC Raiffeisenbank Timelkam-Lenzing-Puchkirchen eGen Zws.Puchkirchen (Austrija) (SWIFT kodu / BIK)

Raiffeisenbank Timelkam-Lenzing-Puchkirchen eGen Zws.Puchkirchen, kas atrodas pilsētā Puchkirchen, BIC ir RZOOAT2L669. Saīsinājums BIC nozīmē 'Business Identifier Code' (Uzņēmuma identifikācijas kods), kas agrāk bija 'Bankas identifikācijas kods'. Šis ir starptautiski standartizēts kods filiāļu identifikācijai maksājumu darījumos. To izmanto kredītiestādes, brokeri un līdzīgas kompānijas visā pasaulē, un tas unikāli identificē katru partneri, kurš tieši vai netieši piedalās maksājumu darījumos. Maksājumu darījumos BIC/SWIFT BIC izmanto kopā ar IBAN (= 'International Bank Account Number' jeb starptautisko bankas konta numuru), kurā BIC identificē banku un IBAN identificē attiecīgo kontu, kas tur atrodas.

Savukārt IBAN sastāv no šādām sastāvdaļām:

  1. Divu rakstzīmju valsts kods.
  2. Divciparu pārbaudes skaitlis. Tas ir no 02 līdz 98. Izmantojot šo pārbaudes skaitli, vienmēr tiek atpazītas nepareizas rakstzīmes, atsevišķi transponētie skaitļi un gandrīz vienmēr iespējams atpazīt pat vairākas kļūdas, un atpazīšanas ātrums ir augsts.
  3. Rakstzīmju virkne, kas identificē pašu kontu. Lielākajā daļā valstu tie ir tikai cipari. Tos sauc arī par BBAN ('Basic Bank Account Number' jeb pamata bankas konta numurs). Lielākajā daļā valstu tas ir bankas kods un konta numurs.

Fiktīvā konta numura 86413264 un bankas koda 34669 gadījumā veidojas IBAN, kas ir līdzīgs šim kontam: AT99 3466 9864 1326 4. Lai uzlabotu IBAN lasāmību, to parasti sadala blokos pa četrām rakstzīmēm katrā. IBAN numurs var būt līdz 34 rakstzīmēm garš, bet lielākajā daļā valstu tas ir īsāks.

Kā redzat, IBAN ir kods, kas unikāli identificē attiecīgo banku. Piemēram, bankai Raiffeisenbank Timelkam-Lenzing-Puchkirchen eGen Zws.Puchkirchen šis kods ir 34669. Šī iemesla dēļ mūsu piemērā minētais BIC kods RZOOAT2L669 pārskaitījumiem Eiropā nav nepieciešams. Šajā gadījumā pietiek ar IBAN vien. Papildu informācija par BIC vai SWIFT kodu ir nepieciešama tikai tiem pārskaitījumiem, kuros viena no darījumā iesaistītajām bankām atrodas ārpus Eiropas un kurus veic, izmantojot sistēmu SWIFT.

BIC ietver arī valsts kodu. Atšķirībā no IBAN tas nav BIC sākumā, bet ir 5. un 6. pozīcijā. Piemēram, BICRZOOAT2L669, tas ir AT. Dažos gadījumos IBAN valsts kods var atšķirties no attiecīgā valsts BIC koda, jo tiek izmantoti atšķirīgi standarti.

BIC kodu veido ir 8 vai 11 rakstzīmes, un tajā nav pārbaudes skaitļa. Atšķirībā no IBAN, BIC kodu, izņemot tā garumu, var pārbaudīt, tikai pārskatot, vai tas ir iekļauts BIC katalogā, ko regulāri atjaunina SWIFT. No otras puses, IBAN gadījumā, izmantojot tajā iekļauto pārbaudes skaitli, ir iespējams izmantot matemātisku procedūru, lai pārbaudītu, vai tas ir formāli pareizs. Var pastāvēt tikai formāli pareizi IBAN numuri. Tomēr uz jautājumu par to, vai konkrētais IBAN numurs tiešām pastāv, var atbildēt tikai attiecīgā banka. Viltotus vai vairs neesošus IBAN numurus ar pārbaudes skaitli atpazīt nav iespējams.

Galvenā mītne ir Raiffeisenbank Timelkam-Lenzing-Puchkirchen eGen Zws.Puchkirchen, kas atrodas pilsētā Puchkirchen. Savukārt Puchkirchen atrodas valstī Austrija. Ar banku Raiffeisenbank Timelkam-Lenzing-Puchkirchen eGen Zws.Puchkirchen var sazināties pa tālruni 07682/7227.


Mēs nevaram garantēt informācijas precizitāti.

Datu datums: 02/2024