BIC Raiffeisenbank Schladming-Gröbming eGen Zws.Ramsau am Dachstein


Nosaukums:
BIC:
Pilsēta:
Pasta indekss:
Valsts:
Meklējiet arī banku filiāles


BIC / SWIFT:RZSTAT2G113   Austrija
Bankas nosaukums:Raiffeisenbank Schladming-Gröbming eGen Zws.Ramsau am Dachstein

Valsts:Austrija

Iela:Hauptstraße 177
Pasta indekss:8972
Pilsēta:Ramsau am Dachstein
Štats:Steiermark

Tālruņa numurs:+43 (0)3687 81530

Filiāle:

BIC Raiffeisenbank Schladming-Gröbming eGen Zws.Ramsau am Dachstein (Austrija) (SWIFT kodu / BIK)

Raiffeisenbank Schladming-Gröbming eGen Zws.Ramsau am Dachstein, kas atrodas pilsētā Ramsau am Dachstein, BIC ir RZSTAT2G113. Saīsinājums BIC nozīmē 'Business Identifier Code' (Uzņēmuma identifikācijas kods), kas agrāk bija 'Bankas identifikācijas kods'. Šis ir starptautiski standartizēts kods filiāļu identifikācijai maksājumu darījumos. To izmanto kredītiestādes, brokeri un līdzīgas kompānijas visā pasaulē, un tas unikāli identificē katru partneri, kurš tieši vai netieši piedalās maksājumu darījumos. Maksājumu darījumos BIC/SWIFT BIC izmanto kopā ar IBAN (= 'International Bank Account Number' jeb starptautisko bankas konta numuru), kurā BIC identificē banku un IBAN identificē attiecīgo kontu, kas tur atrodas.

Savukārt IBAN sastāv no šādām sastāvdaļām:

  1. Divu rakstzīmju valsts kods.
  2. Divciparu pārbaudes skaitlis. Tas ir no 02 līdz 98. Izmantojot šo pārbaudes skaitli, vienmēr tiek atpazītas nepareizas rakstzīmes, atsevišķi transponētie skaitļi un gandrīz vienmēr iespējams atpazīt pat vairākas kļūdas, un atpazīšanas ātrums ir augsts.
  3. Rakstzīmju virkne, kas identificē pašu kontu. Lielākajā daļā valstu tie ir tikai cipari. Tos sauc arī par BBAN ('Basic Bank Account Number' jeb pamata bankas konta numurs). Lielākajā daļā valstu tas ir bankas kods un konta numurs.

Fiktīvā konta numura 493819421 un bankas koda 38113 gadījumā veidojas IBAN, kas ir līdzīgs šim kontam: AT99 3811 3493 8194 21. Lai uzlabotu IBAN lasāmību, to parasti sadala blokos pa četrām rakstzīmēm katrā. IBAN numurs var būt līdz 34 rakstzīmēm garš, bet lielākajā daļā valstu tas ir īsāks.

Kā redzat, IBAN ir kods, kas unikāli identificē attiecīgo banku. Piemēram, bankai Raiffeisenbank Schladming-Gröbming eGen Zws.Ramsau am Dachstein šis kods ir 38113. Šī iemesla dēļ mūsu piemērā minētais BIC kods RZSTAT2G113 pārskaitījumiem Eiropā nav nepieciešams. Šajā gadījumā pietiek ar IBAN vien. Papildu informācija par BIC vai SWIFT kodu ir nepieciešama tikai tiem pārskaitījumiem, kuros viena no darījumā iesaistītajām bankām atrodas ārpus Eiropas un kurus veic, izmantojot sistēmu SWIFT.

BIC ietver arī valsts kodu. Atšķirībā no IBAN tas nav BIC sākumā, bet ir 5. un 6. pozīcijā. Piemēram, BICRZSTAT2G113, tas ir AT. Dažos gadījumos IBAN valsts kods var atšķirties no attiecīgā valsts BIC koda, jo tiek izmantoti atšķirīgi standarti.

BIC kodu veido ir 8 vai 11 rakstzīmes, un tajā nav pārbaudes skaitļa. Atšķirībā no IBAN, BIC kodu, izņemot tā garumu, var pārbaudīt, tikai pārskatot, vai tas ir iekļauts BIC katalogā, ko regulāri atjaunina SWIFT. No otras puses, IBAN gadījumā, izmantojot tajā iekļauto pārbaudes skaitli, ir iespējams izmantot matemātisku procedūru, lai pārbaudītu, vai tas ir formāli pareizs. Var pastāvēt tikai formāli pareizi IBAN numuri. Tomēr uz jautājumu par to, vai konkrētais IBAN numurs tiešām pastāv, var atbildēt tikai attiecīgā banka. Viltotus vai vairs neesošus IBAN numurus ar pārbaudes skaitli atpazīt nav iespējams.

Galvenā mītne ir Raiffeisenbank Schladming-Gröbming eGen Zws.Ramsau am Dachstein, kas atrodas pilsētā Ramsau am Dachstein. Savukārt Ramsau am Dachstein atrodas valstī Austrija. Ar banku Raiffeisenbank Schladming-Gröbming eGen Zws.Ramsau am Dachstein var sazināties pa tālruni 03687/81530.


Mēs nevaram garantēt informācijas precizitāti.

Datu datums: 06/2024