BIC Raiffeisenbank Region Gallneukirchen eGen Zws.Alberndorf, Alberndorf i.d.Riedmark


Nosaukums:
Valsts:
IBAN:
BIC:
Pilsēta:
Pasta indekss:
Meklējiet arī banku filiāles


BIC / SWIFT:RZOOAT2L111   Austrija
Bankas nosaukums:Raiffeisenbank Region Gallneukirchen eGen Zws.Alberndorf

Valsts:Austrija

Iela:Raiffeisenweg 1
Pasta indekss:4211
Pilsēta:Alberndorf i.d.Riedmark
Štats:Oberösterreich

Tālruņa numurs:+43 (0)7235 7381
Fakss:+43 (0)7235 6232031830

Filiāle:

BIC Raiffeisenbank Region Gallneukirchen eGen Zws.Alberndorf, Alberndorf i.d.Riedmark (Austrija) (SWIFT kodu / BIK)

Raiffeisenbank Region Gallneukirchen eGen Zws.Alberndorf, kas atrodas pilsētā Alberndorf i.d.Riedmark, BIC ir RZOOAT2L111. Saīsinājums BIC nozīmē 'Business Identifier Code' (Uzņēmuma identifikācijas kods), kas agrāk bija 'Bankas identifikācijas kods'. Šis ir starptautiski standartizēts kods filiāļu identifikācijai maksājumu darījumos. To izmanto kredītiestādes, brokeri un līdzīgas kompānijas visā pasaulē, un tas unikāli identificē katru partneri, kurš tieši vai netieši piedalās maksājumu darījumos. Maksājumu darījumos BIC/SWIFT BIC izmanto kopā ar IBAN (= 'International Bank Account Number' jeb starptautisko bankas konta numuru), kurā BIC identificē banku un IBAN identificē attiecīgo kontu, kas tur atrodas.

Savukārt IBAN sastāv no šādām sastāvdaļām:

  1. Divu rakstzīmju valsts kods.
  2. Divciparu pārbaudes skaitlis. Tas ir no 02 līdz 98. Izmantojot šo pārbaudes skaitli, vienmēr tiek atpazītas nepareizas rakstzīmes, atsevišķi transponētie skaitļi un gandrīz vienmēr iespējams atpazīt pat vairākas kļūdas, un atpazīšanas ātrums ir augsts.
  3. Rakstzīmju virkne, kas identificē pašu kontu. Lielākajā daļā valstu tie ir tikai cipari. Tos sauc arī par BBAN ('Basic Bank Account Number' jeb pamata bankas konta numurs). Lielākajā daļā valstu tas ir bankas kods un konta numurs.

Fiktīvā konta numura 777775796 un bankas koda 34111 gadījumā veidojas IBAN, kas ir līdzīgs šim kontam: AT99 3411 1777 7757 96. Lai uzlabotu IBAN lasāmību, to parasti sadala blokos pa četrām rakstzīmēm katrā. IBAN numurs var būt līdz 34 rakstzīmēm garš, bet lielākajā daļā valstu tas ir īsāks.

Kā redzat, IBAN ir kods, kas unikāli identificē attiecīgo banku. Piemēram, bankai Raiffeisenbank Region Gallneukirchen eGen Zws.Alberndorf šis kods ir 34111. Šī iemesla dēļ mūsu piemērā minētais BIC kods RZOOAT2L111 pārskaitījumiem Eiropā nav nepieciešams. Šajā gadījumā pietiek ar IBAN vien. Papildu informācija par BIC vai SWIFT kodu ir nepieciešama tikai tiem pārskaitījumiem, kuros viena no darījumā iesaistītajām bankām atrodas ārpus Eiropas un kurus veic, izmantojot sistēmu SWIFT.

BIC ietver arī valsts kodu. Atšķirībā no IBAN tas nav BIC sākumā, bet ir 5. un 6. pozīcijā. Piemēram, BICRZOOAT2L111, tas ir AT. Dažos gadījumos IBAN valsts kods var atšķirties no attiecīgā valsts BIC koda, jo tiek izmantoti atšķirīgi standarti.

BIC kodu veido ir 8 vai 11 rakstzīmes, un tajā nav pārbaudes skaitļa. Atšķirībā no IBAN, BIC kodu, izņemot tā garumu, var pārbaudīt, tikai pārskatot, vai tas ir iekļauts BIC katalogā, ko regulāri atjaunina SWIFT. No otras puses, IBAN gadījumā, izmantojot tajā iekļauto pārbaudes skaitli, ir iespējams izmantot matemātisku procedūru, lai pārbaudītu, vai tas ir formāli pareizs. Var pastāvēt tikai formāli pareizi IBAN numuri. Tomēr uz jautājumu par to, vai konkrētais IBAN numurs tiešām pastāv, var atbildēt tikai attiecīgā banka. Viltotus vai vairs neesošus IBAN numurus ar pārbaudes skaitli atpazīt nav iespējams.

Galvenā mītne ir Raiffeisenbank Region Gallneukirchen eGen Zws.Alberndorf, kas atrodas pilsētā Alberndorf i.d.Riedmark. Savukārt Alberndorf i.d.Riedmark atrodas valstī Austrija. Ar banku Raiffeisenbank Region Gallneukirchen eGen Zws.Alberndorf var sazināties pa tālruni 07235/7381.


Mēs nevaram garantēt informācijas precizitāti.

Datu datums: 10/2021