BIC Raiffeisenbank Oberes Mölltal, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Rangersdorf


Nosaukums:
Valsts:
IBAN:
BIC:
Pilsēta:
Pasta indekss:
Meklējiet arī banku filiāles


BIC / SWIFT:RZKTAT2K561   Austrija
Bankas nosaukums:Raiffeisenbank Oberes Mölltal, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Rangersdorf

Valsts:Austrija

Iela:Rangersdorf 60
Pasta indekss:9833
Pilsēta:Rangersdorf
Štats:Kärnten

Tālruņa numurs:+43 (0)4823 254

Filiāle:

BIC Raiffeisenbank Oberes Mölltal, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Rangersdorf (Austrija) (SWIFT kodu / BIK)

Raiffeisenbank Oberes Mölltal, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Rangersdorf, kas atrodas pilsētā Rangersdorf, BIC ir RZKTAT2K561. Saīsinājums BIC nozīmē 'Business Identifier Code' (Uzņēmuma identifikācijas kods), kas agrāk bija 'Bankas identifikācijas kods'. Šis ir starptautiski standartizēts kods filiāļu identifikācijai maksājumu darījumos. To izmanto kredītiestādes, brokeri un līdzīgas kompānijas visā pasaulē, un tas unikāli identificē katru partneri, kurš tieši vai netieši piedalās maksājumu darījumos. Maksājumu darījumos BIC/SWIFT BIC izmanto kopā ar IBAN (= 'International Bank Account Number' jeb starptautisko bankas konta numuru), kurā BIC identificē banku un IBAN identificē attiecīgo kontu, kas tur atrodas.

Savukārt IBAN sastāv no šādām sastāvdaļām:

  1. Divu rakstzīmju valsts kods.
  2. Divciparu pārbaudes skaitlis. Tas ir no 02 līdz 98. Izmantojot šo pārbaudes skaitli, vienmēr tiek atpazītas nepareizas rakstzīmes, atsevišķi transponētie skaitļi un gandrīz vienmēr iespējams atpazīt pat vairākas kļūdas, un atpazīšanas ātrums ir augsts.
  3. Rakstzīmju virkne, kas identificē pašu kontu. Lielākajā daļā valstu tie ir tikai cipari. Tos sauc arī par BBAN ('Basic Bank Account Number' jeb pamata bankas konta numurs). Lielākajā daļā valstu tas ir bankas kods un konta numurs.

Fiktīvā konta numura 493820149 un bankas koda 39561 gadījumā veidojas IBAN, kas ir līdzīgs šim kontam: AT99 3956 1493 8201 49. Lai uzlabotu IBAN lasāmību, to parasti sadala blokos pa četrām rakstzīmēm katrā. IBAN numurs var būt līdz 34 rakstzīmēm garš, bet lielākajā daļā valstu tas ir īsāks.

Kā redzat, IBAN ir kods, kas unikāli identificē attiecīgo banku. Piemēram, bankai Raiffeisenbank Oberes Mölltal, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Rangersdorf šis kods ir 39561. Šī iemesla dēļ mūsu piemērā minētais BIC kods RZKTAT2K561 pārskaitījumiem Eiropā nav nepieciešams. Šajā gadījumā pietiek ar IBAN vien. Papildu informācija par BIC vai SWIFT kodu ir nepieciešama tikai tiem pārskaitījumiem, kuros viena no darījumā iesaistītajām bankām atrodas ārpus Eiropas un kurus veic, izmantojot sistēmu SWIFT.

BIC ietver arī valsts kodu. Atšķirībā no IBAN tas nav BIC sākumā, bet ir 5. un 6. pozīcijā. Piemēram, BICRZKTAT2K561, tas ir AT. Dažos gadījumos IBAN valsts kods var atšķirties no attiecīgā valsts BIC koda, jo tiek izmantoti atšķirīgi standarti.

BIC kodu veido ir 8 vai 11 rakstzīmes, un tajā nav pārbaudes skaitļa. Atšķirībā no IBAN, BIC kodu, izņemot tā garumu, var pārbaudīt, tikai pārskatot, vai tas ir iekļauts BIC katalogā, ko regulāri atjaunina SWIFT. No otras puses, IBAN gadījumā, izmantojot tajā iekļauto pārbaudes skaitli, ir iespējams izmantot matemātisku procedūru, lai pārbaudītu, vai tas ir formāli pareizs. Var pastāvēt tikai formāli pareizi IBAN numuri. Tomēr uz jautājumu par to, vai konkrētais IBAN numurs tiešām pastāv, var atbildēt tikai attiecīgā banka. Viltotus vai vairs neesošus IBAN numurus ar pārbaudes skaitli atpazīt nav iespējams.

Galvenā mītne ir Raiffeisenbank Oberes Mölltal, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Rangersdorf, kas atrodas pilsētā Rangersdorf. Savukārt Rangersdorf atrodas valstī Austrija. Ar banku Raiffeisenbank Oberes Mölltal, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.Rangersdorf var sazināties pa tālruni 04823/254.


Mēs nevaram garantēt informācijas precizitāti.

Datu datums: 01/2021