BIC Raiffeisenbank Hermagor, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.St.Stefan


Nosaukums:
BIC:
Pilsēta:
Pasta indekss:
Valsts:
Meklējiet arī banku filiāles


BIC / SWIFT:RZKTAT2K543   Austrija
Bankas nosaukums:Raiffeisenbank Hermagor, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.St.Stefan

Valsts:Austrija

Iela:Bach 26
Pasta indekss:9623
Pilsēta:St.Stefan/Gail
Štats:Kärnten

Tālruņa numurs:+43 (0)4283 2280
Fakss:+43 (0)4283 2280

Filiāle:

BIC Raiffeisenbank Hermagor, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.St.Stefan (Austrija) (SWIFT kodu / BIK)

Raiffeisenbank Hermagor, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.St.Stefan, kas atrodas pilsētā St.Stefan/Gail, BIC ir RZKTAT2K543. Saīsinājums BIC nozīmē 'Business Identifier Code' (Uzņēmuma identifikācijas kods), kas agrāk bija 'Bankas identifikācijas kods'. Šis ir starptautiski standartizēts kods filiāļu identifikācijai maksājumu darījumos. To izmanto kredītiestādes, brokeri un līdzīgas kompānijas visā pasaulē, un tas unikāli identificē katru partneri, kurš tieši vai netieši piedalās maksājumu darījumos. Maksājumu darījumos BIC/SWIFT BIC izmanto kopā ar IBAN (= 'International Bank Account Number' jeb starptautisko bankas konta numuru), kurā BIC identificē banku un IBAN identificē attiecīgo kontu, kas tur atrodas.

Savukārt IBAN sastāv no šādām sastāvdaļām:

  1. Divu rakstzīmju valsts kods.
  2. Divciparu pārbaudes skaitlis. Tas ir no 02 līdz 98. Izmantojot šo pārbaudes skaitli, vienmēr tiek atpazītas nepareizas rakstzīmes, atsevišķi transponētie skaitļi un gandrīz vienmēr iespējams atpazīt pat vairākas kļūdas, un atpazīšanas ātrums ir augsts.
  3. Rakstzīmju virkne, kas identificē pašu kontu. Lielākajā daļā valstu tie ir tikai cipari. Tos sauc arī par BBAN ('Basic Bank Account Number' jeb pamata bankas konta numurs). Lielākajā daļā valstu tas ir bankas kods un konta numurs.

Fiktīvā konta numura 123456789 un bankas koda 39543 gadījumā veidojas IBAN, kas ir līdzīgs šim kontam: AT99 3954 3123 4567 89. Lai uzlabotu IBAN lasāmību, to parasti sadala blokos pa četrām rakstzīmēm katrā. IBAN numurs var būt līdz 34 rakstzīmēm garš, bet lielākajā daļā valstu tas ir īsāks.

Kā redzat, IBAN ir kods, kas unikāli identificē attiecīgo banku. Piemēram, bankai Raiffeisenbank Hermagor, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.St.Stefan šis kods ir 39543. Šī iemesla dēļ mūsu piemērā minētais BIC kods RZKTAT2K543 pārskaitījumiem Eiropā nav nepieciešams. Šajā gadījumā pietiek ar IBAN vien. Papildu informācija par BIC vai SWIFT kodu ir nepieciešama tikai tiem pārskaitījumiem, kuros viena no darījumā iesaistītajām bankām atrodas ārpus Eiropas un kurus veic, izmantojot sistēmu SWIFT.

BIC ietver arī valsts kodu. Atšķirībā no IBAN tas nav BIC sākumā, bet ir 5. un 6. pozīcijā. Piemēram, BICRZKTAT2K543, tas ir AT. Dažos gadījumos IBAN valsts kods var atšķirties no attiecīgā valsts BIC koda, jo tiek izmantoti atšķirīgi standarti.

BIC kodu veido ir 8 vai 11 rakstzīmes, un tajā nav pārbaudes skaitļa. Atšķirībā no IBAN, BIC kodu, izņemot tā garumu, var pārbaudīt, tikai pārskatot, vai tas ir iekļauts BIC katalogā, ko regulāri atjaunina SWIFT. No otras puses, IBAN gadījumā, izmantojot tajā iekļauto pārbaudes skaitli, ir iespējams izmantot matemātisku procedūru, lai pārbaudītu, vai tas ir formāli pareizs. Var pastāvēt tikai formāli pareizi IBAN numuri. Tomēr uz jautājumu par to, vai konkrētais IBAN numurs tiešām pastāv, var atbildēt tikai attiecīgā banka. Viltotus vai vairs neesošus IBAN numurus ar pārbaudes skaitli atpazīt nav iespējams.

Galvenā mītne ir Raiffeisenbank Hermagor, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.St.Stefan, kas atrodas pilsētā St.Stefan/Gail. Savukārt St.Stefan/Gail atrodas valstī Austrija. Ar banku Raiffeisenbank Hermagor, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung Zws.St.Stefan var sazināties pa tālruni 04283/2280.


Mēs nevaram garantēt informācijas precizitāti.

Datu datums: 05/2024