BIC Raiffeisenbank Burgenland Mitte eGenRaiffeisenbank Burgenland Mitte eGen Zws.Wiesen


Nosaukums:
BIC:
Pilsēta:
Pasta indekss:
Valsts:
Meklējiet arī banku filiāles


BIC / SWIFT:RLBBAT2E065   Austrija
Bankas nosaukums:Raiffeisenbank Burgenland Mitte eGenRaiffeisenbank Burgenland Mitte eGen Zws.Wiesen

Valsts:Austrija

Iela:Rathausplatz 2
Pasta indekss:7203
Pilsēta:Wiesen
Štats:Burgenland

Tālruņa numurs:+43 (0)5 0753
Fakss:+43 (0)5 0753 8024

Filiāle:

BIC Raiffeisenbank Burgenland Mitte eGenRaiffeisenbank Burgenland Mitte eGen Zws.Wiesen (Austrija) (SWIFT kodu / BIK)

Raiffeisenbank Burgenland Mitte eGenRaiffeisenbank Burgenland Mitte eGen Zws.Wiesen, kas atrodas pilsētā Wiesen, BIC ir RLBBAT2E065. Saīsinājums BIC nozīmē 'Business Identifier Code' (Uzņēmuma identifikācijas kods), kas agrāk bija 'Bankas identifikācijas kods'. Šis ir starptautiski standartizēts kods filiāļu identifikācijai maksājumu darījumos. To izmanto kredītiestādes, brokeri un līdzīgas kompānijas visā pasaulē, un tas unikāli identificē katru partneri, kurš tieši vai netieši piedalās maksājumu darījumos. Maksājumu darījumos BIC/SWIFT BIC izmanto kopā ar IBAN (= 'International Bank Account Number' jeb starptautisko bankas konta numuru), kurā BIC identificē banku un IBAN identificē attiecīgo kontu, kas tur atrodas.

Savukārt IBAN sastāv no šādām sastāvdaļām:

  1. Divu rakstzīmju valsts kods.
  2. Divciparu pārbaudes skaitlis. Tas ir no 02 līdz 98. Izmantojot šo pārbaudes skaitli, vienmēr tiek atpazītas nepareizas rakstzīmes, atsevišķi transponētie skaitļi un gandrīz vienmēr iespējams atpazīt pat vairākas kļūdas, un atpazīšanas ātrums ir augsts.
  3. Rakstzīmju virkne, kas identificē pašu kontu. Lielākajā daļā valstu tie ir tikai cipari. Tos sauc arī par BBAN ('Basic Bank Account Number' jeb pamata bankas konta numurs). Lielākajā daļā valstu tas ir bankas kods un konta numurs.

Fiktīvā konta numura 160493125 un bankas koda 33065 gadījumā veidojas IBAN, kas ir līdzīgs šim kontam: AT99 3306 5160 4931 25. Lai uzlabotu IBAN lasāmību, to parasti sadala blokos pa četrām rakstzīmēm katrā. IBAN numurs var būt līdz 34 rakstzīmēm garš, bet lielākajā daļā valstu tas ir īsāks.

Kā redzat, IBAN ir kods, kas unikāli identificē attiecīgo banku. Piemēram, bankai Raiffeisenbank Burgenland Mitte eGenRaiffeisenbank Burgenland Mitte eGen Zws.Wiesen šis kods ir 33065. Šī iemesla dēļ mūsu piemērā minētais BIC kods RLBBAT2E065 pārskaitījumiem Eiropā nav nepieciešams. Šajā gadījumā pietiek ar IBAN vien. Papildu informācija par BIC vai SWIFT kodu ir nepieciešama tikai tiem pārskaitījumiem, kuros viena no darījumā iesaistītajām bankām atrodas ārpus Eiropas un kurus veic, izmantojot sistēmu SWIFT.

BIC ietver arī valsts kodu. Atšķirībā no IBAN tas nav BIC sākumā, bet ir 5. un 6. pozīcijā. Piemēram, BICRLBBAT2E065, tas ir AT. Dažos gadījumos IBAN valsts kods var atšķirties no attiecīgā valsts BIC koda, jo tiek izmantoti atšķirīgi standarti.

BIC kodu veido ir 8 vai 11 rakstzīmes, un tajā nav pārbaudes skaitļa. Atšķirībā no IBAN, BIC kodu, izņemot tā garumu, var pārbaudīt, tikai pārskatot, vai tas ir iekļauts BIC katalogā, ko regulāri atjaunina SWIFT. No otras puses, IBAN gadījumā, izmantojot tajā iekļauto pārbaudes skaitli, ir iespējams izmantot matemātisku procedūru, lai pārbaudītu, vai tas ir formāli pareizs. Var pastāvēt tikai formāli pareizi IBAN numuri. Tomēr uz jautājumu par to, vai konkrētais IBAN numurs tiešām pastāv, var atbildēt tikai attiecīgā banka. Viltotus vai vairs neesošus IBAN numurus ar pārbaudes skaitli atpazīt nav iespējams.

Galvenā mītne ir Raiffeisenbank Burgenland Mitte eGenRaiffeisenbank Burgenland Mitte eGen Zws.Wiesen, kas atrodas pilsētā Wiesen. Savukārt Wiesen atrodas valstī Austrija. Ar banku Raiffeisenbank Burgenland Mitte eGenRaiffeisenbank Burgenland Mitte eGen Zws.Wiesen var sazināties pa tālruni 05 0753.


Mēs nevaram garantēt informācijas precizitāti.

Datu datums: 09/2023